Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przeworsku

Pracownicy

Katarzyna Kowal - Dyrektor

tel: 16 649 09 10 wew. 21
kkowal@pcpr.przeworsk.pl

 

Zespół Finansowo – Księgowy:


Krystyna Tonia - Główny księgowy

tel. 16 649 09 10 wew. 25

ktonia@pcpr.przeworsk.pl


 

Małgorzata Krupa - Inspektor

tel: 16 649 09 10 wew. 25
mkrupa@pcpr.przeworsk.pl

 

 

Zespół ds. Pieczy Zastępczej:

 

Józefa Kubrak - Starszy specjalista pracy socjalnej

tel: 16 649 09 10 wew. 22
jkubrak@pcpr.przeworsk.pl

 

Paulina Misiło - Psycholog

tel: 16 649 09 10 wew. 22
pmisilo@pcpr.przeworsk.pl


 

Zespół ds. obsługi osób niepełnosprawnych:

 

Jolanta Mordias - Starszy inspektor

 

tel: 16 649 09 10 wew. 26
jmordias@pcpr.przeworsk.pl

 

Katarzyna Kulas - Doradca ds. osób niepełnosprawnych

 

tel: 16 649 09 10 wew. 24
kkulas@pcpr.przeworsk.pl

 

 

Ewa Stecko - Pomoc administracyjna

 

tel: 16 649 09 10 wew. 24

estecko@pcpr.przeworsk.pl

 

Punkt Interwencji Kryzysowej:

 

Daniel Kuźma – Pracownik socjalny

tel: 16 649 09 10 wew. 28
dkuzma@pcpr.przeworsk.pl

 

 

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności:


Janina Styś - Przewodniczący

tel: 16 649 09 10 wew. 23
jstys@pcpr.przeworsk.pl


Stanisława Rachfał - Pomoc administracyjna

tel: 16 649 09 10 wew. 27
srachfal@pcpr.przeworsk.pl

 

Ewelina Kudyba - Pomoc administracyjna

tel: 16 649 09 10 wew. 27
ekudyba@pcpr.przeworsk.pl


 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny